Overlijdens bericht Ferdie Huberts †

In Memoriam †

” Deze week bereikte ons het trieste bericht dat ons lid Ferdie Huberts op 86 jarige leeftijd is overleden, Ferdi was nog altijd van de partij tijdens de wedstrijden van ons vlaggenschip om zijn club ” de Leeuw ” te voorzien van de brood nodige ondersteuning.

 

 

Ondanks dat Ferdie al meer dan vijftig jaar geleden naar Geleen verhuisde bleef De Leeuw de club uit het Leeuwstuk in Brunssum, de mijnwerkerskolonie waar hij opgroeide altijd trekken.
Samen met zijn vrienden van vroeger kon Ferdie intens genieten als wij de punten pakten ook kon hij enorm teleurgesteld zijn als de punten meegingen met de tegenstander. Met Ferdie verliezen wij een echte Leeuwstukker en pure ” Leeuw man “.

 

Ferdie namens alle leden en het bestuur, ” rust zacht ” .