Jos Brinkman memoriaal

Uitslag Jos Brinkman memoriaal

Zaterdag 18 augustus was het eindelijk zover het veteranen miniveld toernooi met de naam Jos Brinkman memoriaal kon plaats vinden. Aan dit 7 tegen 7 toernooi deden de volgende ploegen mee: Langeberg vet, Lindeheuvel vet, Passart vet, Nec 92 vet, de Leeuw 35+ team 2, en natuurlijk wijzelf de Veteranen de Leeuw. Om 14.00 was de aftrap die werd aangemeld door Kelly Brinkman.

Alle teams kwamen elk een keer tegen elkaar uit:
Passart – Lindeheuvel 0-4 / Lindeheuvel – Nec 92 1-2 / Lindeheuvel – Langeberg 3-4 / Langeberg -Nec 92 1-2 / Nec 92 – de Leeuw vet 3-2 / de Leeuw vet – Langeberg 2-1 / de Leeuw 35+ – de Leeuw vet 1-3 /  Passart – de Leeuw vet 0-2 / Langeberg – de Leeuw 35+0-1 /  de Leeuw 35+ – Passart 4-1 Passart – Nec 92 4-1 / Lindeheuvel – de Leeuw 35+ 0-3 / de Leeuw vet – Lindeheuvel 1-2 / Langeberg – Passart 1-1 / Nec 92-de Leeuw 35+ 1-4

Onder leiding van onze goede scheidsrechters Henry, Cor, Gerrie, Noel eindigde het toernooi rond 18.00. Een goed lopend en sportief toernooi,wat voortreffelijk aan mekaar gepraat werd door Pierre Doelen. De prijsuitreiking werd gedaan door Kelly en Pierre.

De eindstand was als volgt:

  1.   de Leeuw 35+
  2.  Nec 92
  3.  de Leeuw vet
  4. Langeberg/Passart
  5. Lindeheuvel

Hierna werd nog goed getoast op het eerste Jos Brinkman memoriaal veteranen toernooi. Niet te vergeten het goede eten wat verzorgd werd door Wim Wolthuis. Om niemand te vergeten willen wij iedereen die zijn steentje heeft bij gedragen ONTZETTEND BEDANKEN!!! Zonder jullie was het niet gelukt!!!

Van ons uit tot weer ziens volgend jaar bij de 2de editie.

De Leiders Veteranen de Leeuw.