INFO KLEDINGFONDS

Beste voetballers,

Op donderdag 14-11-2019 en dinsdag 19-11-2019 ben ik aanwezig op het sportcomplex vanaf 19.00 uur tot 20.30 uur om kleding uit te geven of te ruilen. Bij het ruilen de “oude” kleding gewassen meebrengen.

Nieuwe leden kunnen uitleg krijgen over het kledingfonds en de kleding (Broekje, sokken, trainingspak en sporttas/rugzak) dan ook in ontvangst nemen. Ben je jonger dan 18 jaar zal een van je ouders/voogd moeten meekomen om de gebruiksovereenkomst te tekenen.

Trainers die nog geen kleding of niet alle kleding hebben kunnen zich dan ook melden.

Spelers/speelsters van de JO13-1 en Mo13-1 kunnen hun rugzak ruilen voor een sporttas.

Bij het ruilen van kleding hoeft geen ouder of voogd mee te komen.

Er zullen maandelijks kledingdagen worden ingepland. Deze worden dan via website en Facebook kenbaar gemaakt worden.

 

John Hennes