25 maart 2021
wijziging trainingsschema
Beste leeuwen en leeuwinnen, Naar aanleiding van de persconferentie van afgelopen dinsdag, en dus het verschuiven van de avondklok van 21:00 naar 22:00 uur, betekent dat dat wij het oorspronkelijke trainingsschema weer kunnen gaan handhaven. Met ingang van volgende week donderdag 31 maart kan er weer getraind worden volgens dit trainingsschema.  
Read More
Nieuw bestuurslid
21 maart 2021
Nieuw bestuurslid
Graag stellen we via deze weg Carlijn Arends aan jullie voor als nieuw bestuurslid van R.K.V.V. de Leeuw Hallo leeuwen en leeuwinnen, Ik ben Carlijn Arends, 24 jaar oud en kom uit het prachtige Brunssum. Momenteel ben ik aan het afstuderen tot verpleegkundige en operatieassistente in het Maastricht UMC+. Ik ben altijd al een sportieveling geweest en naast...
Lees Meer
11 maart 2021
De Paashaas op bezoek...
Beste leden, Op zaterdag 27 maart brengt de Paashaas een bezoek bij de kinderen van de JO7 t/m de JO10.   Het programma ziet er als volgt uit: Vanaf 09.00 uur start het eerste team met hun leider met een paaswandeling vanaf het terrein van de Leeuw Om het kwartier start een groep JO7 1-2                 9.00 uur JO7 3-4                 9.15 uur JO8 -1                  ...
Read More
stembureau vv de leeuw
10 maart 2021
stembureau vv de leeuw
Beste omwonenden, Op woensdag 17 maart 2021 vinden de verkiezingen plaats voor de Tweede Kamer. De kantine van R.K.V.V. de Leeuw zal deze dag fungeren als stembureau. Stemmen is mogelijk tussen 07:30 - 21:00 uur. Het bestuur.  
Lees Meer
1 maart 2021
In memoriam Jan Luchies
R.K.V.V. De Leeuw heeft vandaag bedroefd kennisgenomen van het overlijden van oud eerste elftalspeler Jan Luchies. De oudere leden weten zich Jan te herinneren als rots in de branding in het centrum van de verdediging van het eerste elftal. Jan heeft met zijn ploeggenoten de hoogtijdagen van het eerste elftal beleefd met een lang verblijf...
Read More
In memoriam maurice bongers
21 februari 2021
In memoriam maurice bongers
Afgelopen dinsdag bereikte ons het droevige nieuws dat oud jeugdleider & scheidsrechter Maurice Bongers (Bonkie) op 50 jarige leeftijd is overleden.  Wij wensen zijn naasten heel veel sterkte toe met dit grote verlies. In overleg met de familie delen wij via deze weg ook de link waarop men op dinsdag 23 februari om 15:30 uur het afscheid...
Lees Meer
13 februari 2021
Beste leden,   In verband met de avondklok hebben we het aanvangstijdstip van onze algemene ledenvergadering moeten vervroegen naar 18:30.   Vergeet je niet in te schrijven!  >>>>>>>Mail naar secretariaat@vvdeleeuw.nl
Read More
Breaking carnavals nieuws
13 februari 2021
Breaking carnavals nieuws
Beste carnavalisten,   Na vele avonden (digitaal) vergaderen heeft de raad van elf besloten om één jaar te verlengen met prinsenpaar Kelly & Brayan en onze jeugdprins Keandro. Deze geweldige mensen hebben het zo geweldig ingevuld dat we dit unaniem hebben besloten!                                                           Blijf gezond en we hopen jullie volgend weer allemaal te verwelkomen!   De raad van 11
Lees Meer
9 januari 2021
Info spaarclub
Beste spaarders, Voer het spaarjaar 2020 wordt er geen contributie en geen boete geïnd. Het spaarbedrag wordt in zijn geheel overgeheveld naar het nieuwe jaar. Wanneer dat nieuwe jaar start weten wij nu ook nog niet , maar daarover zullen wij dan apart berichten. Voor diegenen die echter hun tot nu toe gespaarde geld willen opnemen stellen wij de...
Read More
Eerste juresalema dansjes na oproep Sint…
1 december 2020
Eerste juresalema dansjes na oproep Sint...
Beste leden, Na de oproep van Sinterklaas en zijn Pieten om het dansje Juresalema te doen op de training zijn hier de eerste filmpjes ... JO7 1+2-3+4 JO9-2 Jo13-2 JO15-1 JO15-2 MO-15-1 JO19
Lees Meer
25 november 2020
CONTRACTNIEUWS!
Beste leden, We zijn als bestuur van R.K.V.V. de Leeuw ontzettend blij bekend te mogen maken dat Maurice Hamstra ook in het seizoen 2021/2022 hoofdtrainer zal zijn van ons eerste elftal.                 Aangezien de samenwerking uitstekend verloopt (ook in deze onwerkelijke tijd) en het wederzijdse vertrouwen groot is hebben we gekozen voor duidelijkheid en zijn we in goed...
Read More
Sinterklaas en zijn Pieten bij de Leeuw
23 november 2020
Sinterklaas en zijn Pieten bij de Leeuw
De Sint en zijn Pieten houden de jeugd van VV de Leeuw bezig...
Lees Meer
16 oktober 2020
Ludieke actie Rumpenerhof en De Leeuw
Het is weer weekend !!   Dit weekend starten we met onze soepactie.   Koop jij een kop of liter soep, dan steun je niet alleen óns in deze wat mindere dagen, maar ook jouw favoriete voetbalclub. Geef daarom bij je bestelling even aan voor welke club wij een bijdrage in de pot mogen leggen.   Dit weekend : - Tomatensoep - Preisoep -...
Read More
Samenwerking met DAOS
15 oktober 2020
Samenwerking met DAOS
Lees Meer
14 oktober 2020
Nieuw corona maatregelen en Consequenties
Beste leden van VV de Leeuw, Op 13 oktober 2020 is tijdens de persconferentie door Dhr. Rutte en Dhr. De Jonge een extra maatregelenpakket afgekondigd. Hieronder lees je meer over deze aankondiging en wat dat vervolgens betekent voor senioren, junioren en pupillen. Voor teamsporten tot 18 jaar geldt dat trainen en wedstrijden met teams van de eigen...
Read More
Nieuwsbrief oktober
13 oktober 2020
Nieuwsbrief oktober
Lees Meer
30 september 2020
Info spaarclub
Beste spaarders, Door het nieuwe corona protocol is de kantine de komende 3 weken gesloten, er zal in deze periode van sluiting dan ook niet gespaard kunnen worden... De spaarcommissie Ton en Math  
Read More
Nieuw protocol om te lezen!!!
30 september 2020
Nieuw protocol om te lezen!!!
Aan alle ouder/verzorgers, trainers/begeleiders, andere vrijwilligers, bezoekende clubs en speler(tje)s: Wij vragen jullie vriendelijk, doch met klem, het vernieuwde corona protocol te lezen en het gevraagde op te volgen.                                       Protocol Blijf gezond en een sportieve groet, Het bestuur
Lees Meer
25 september 2020
Waarschuwing Burgemeester aan Brunssumse Horeca
Beste Leden/bezoekers van R.K.V.V. de Leeuw, Vanmorgen werd er een bericht gepubliceerd op de internetpagina van 1Limburg.nl met betrekking op de corona regels in de horeca van Brunssum. Wij als sportkantine vallen hier ook onder We zullen met zijn allen meer op elkaar moeten gaan letten en waar nodig elkaar ook aanspreken om problemen te voorkomen. Naast...
Read More
GEZOCHT: Bestuurslid RKVV de Leeuw (m/v)
25 september 2020
GEZOCHT: Bestuurslid RKVV de Leeuw (m/v)
Twee nieuwe leden gezocht voor het bestuur van voetbalclub VV de Leeuw Voetbalclub VV de Leeuw is de grootste Brunssumse voetbalclub met een rijke historie, ontzettend trouwe leden en een grote jeugd- en seniorenafdeling. In 2019 werd het 75 jarig bestaan op daverende wijze gevierd. In december 2019 werd tevens een nieuw Bestuur aangesteld. En zelfs...
Lees Meer
18 september 2020
grote clubactie vv de leeuw
R.K.V.V. de Leeuw gaat verantwoord loten verkopen met de Grote Clubactie Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor nieuwe materialen en activiteiten jeugd/senioren. Ons doel is om €1000 op te halen voor onze...
Read More
Info elftalfoto
9 september 2020
Info elftalfoto
Geachte leiders, trainers en spelers, De website commissie gaat weer starten met het maken van de teamfoto's voor het seizoen 2020-2021. Het fotograferen van de teams wordt dit jaar verspreid over een tweetal weekenden. Dit gebeurt in het weekend van 19/20-9 en 26/27-9. Er is dit jaar gekozen voor 1 enkel foto moment. Draag er dan ook...
Lees Meer
9 september 2020
Herstart spaarclub
Beste spaarders, Het voetbal seizoen 2020-2021 staat op het punt om te beginnen. De spaarclub zal dan ook starten na een lange break... Vrijdag 18-09 zal de kas weer ophangen op de gebruikelijke plek in de kantine. De kast zal op de di, vrij, zat en zondag opgehangen worden. De lediging zal altijd op de dinsdag om 20.30...
Read More
Start van de trainingen seizoen 2020-2021
25 juli 2020
Start van de trainingen seizoen 2020-2021
 -  De Selectie start de training op Zondag 2 Augustus om 11.30 uur  -  De Lagere teams starten de training op Vrijdag 7 of  Zondag 9 Augustus. (Zondag om 12.00 uur)  -  Het Dames team heeft op Zondag 9 Augustus een bijeenkomst met de nieuwe Trainer    De Jeugd van JO13 t/m JO19 begint in de week van...
Lees Meer
1 juli 2020
Definitieve teamindeling jeugdafdeling 2020-2021
Beste leden, Onderstaand vind u de "Teamindelingen Jeugdafdeling seizoen 2020-2021" Deze indelingen zijn definitief. Indien u vragen heeft, stel deze gerust. Echter alléén per e-mail. Het bestuur gaat geen telefonisch gesprekken aan, dit ter bescherming en transparantie van u en de functionaris binnen de vereniging. Het e-mailadres waar u uw vragen heen kunt sturen is: secretariaatvvdeleeuw@gmail.com Er zullen tevens...
Read More
DE BAL GAAT WEER ROLLEN!! ⚽️?⚪?
20 mei 2020
DE BAL GAAT WEER ROLLEN!! ⚽️?⚪?
Beste leden, Afgelopen maandag is op het gemeenthuis de evaluatie geweest tussen de Gemeente Brunssum en de vier voetbalverenigingen. Dit i.v.m het hervatten van de jeugdtrainingen voor de teams t/m O12. Gedurende de evaluatie bleek al snel dat bij alle voetbalverenigingen alles vlekkeloos is verlopen. Dit is een compliment waard richting alle vrijwilligers, spelers/speelsters, ouders, verzorgers...
Lees Meer
10 mei 2020
Belangrijk om protocol te lezen
Beste ouders en verzorgers van onze Leeuwtjes én Leeuwinnen... Wij vragen jullie vriendelijk, doch met klem, het toegestuurde protocol te lezen en het gevraagde op te volgen.                                        Protocol Zodat we gezamenlijk de pilot-week, die a.s. maandag 11 mei van start gaat tot een succes kunnen maken! Met uitzicht, na evaluatie op 18 mei met de overige voetbalvereningen én...
Read More
Persbericht
29 april 2020
Persbericht
Lees Meer
24 april 2020
Update Corona maatregelen!
Ondanks de berichtgeving vanavond omtrent enige versoepeling van de Corona maatregelen voor onze kleine Leeuwtjes blijft ons complex tot nader bericht gesloten! Wij gaan als bestuur in overleg met de gemeente Brunssum, collega verenigingen en nemen vervolgens pas een besluit over hoe nu verder. Dit besluit moeten we in ieders belang goed overwegen aangezien voor ons...
Read More
Vv de leeuw 35+ helpt coach Dennis in het zadel!
24 april 2020
Vv de leeuw 35+ helpt coach Dennis in het zadel!
Afgelopen zaterdag mocht een afvaardiging van het 35+ team van vv de leeuw, geheel als verrassing, coach Dennis van Bree een geldbedrag aanbieden ter waarde van 2575€, te besteden aan een handbike. Dit bedrag is tot stand gekomen door donaties van vrienden, bekenden en betrokkenen om Dennis heen. Echter we zijn er nog niet!.. Dennis van...
Lees Meer
[TS_VCSC_Posts_Ticker_Standalone ticker_type=”false” ticker_side=”right” ticker_header=”Sport NEWS” ticker_background=”#1f2123″ ticker_color=”#e21919″ ticker_controls=”false”]
[stm_lr]
[stm_nm]
[stm_uf count=”2″]
[stm_lt id=”2342″ count=”5″]
[stm_lt id=”2342″ count=”5″]

TOP PRODUCTS

[stm_pc selection=”top_rated_products” products_total=”12″ title=”Products Carousel”]

LATEST NEWS

[stm_posts loop=”size:4|order_by:title|order:DESC|post_type:post”]
[stm_posts loop=”size:4|order_by:date|order:ASC|post_type:post|categories:247″]

AWARDS

PLAYERS

[stm_players_carousel team=”2196″ player_list=”2268″]